Зустріч зі старшокласниками

2 листопада 2016 року представники кафедр Чернігівського національного технологічного університету відвідали районний центр Чернігівської області м.Семенівка. Метою візиту було проведення серед старшокласників та випускників профорієнтаційної роботи.

Викладачі відвідали Семенівську загальноосвітню школу №1(http://semenivka-school1.edukit.cn.ua/news/id/446) ,  Семенівську гімназію №2, Семенівську загальноосвітню школу №3.

Темою розмови стали перспективи отримання вищої освіти та вибір спеціальності, яка буде актуальною і потрібною суспільству протягом тривалого часу.

Викладачі ЧНТУ звернули увагу школярів на зростання попиту з боку роботодавців на фахівців, здатних ефективно вирішувати задачі в конкретних галузях економіки та ІТ-сфери. Наприклад, це аналітична обробка інформації в області мікро- та макроекономіки, фінансово-кредитної, страхової, банківської і зовнішньоекономічної діяльності. Саме таку підготовку дає кафедра ІСЕ ЧНТУ. Детальніше про Спеціалізацію ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА.

Велику зацікавленість у школярів викликала інформація про зміни в Умовах прийому до вищих навчальних закладів та запрошення на День відкритих дверей ЧНТУ, який відбудеться 13 листопада 2016 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *