Лотфі Заде — батько нечіткої логіки

Заде Лотфи-10.10.17

10 жовтня Українсько-Азербайджанським культурно-освітнім Центром Чернігівського національного технологічного університету спільно з кафедрою інформаційних систем в економіці обліково-економічного факультету було проведено захід, присвячений пам’яті всесвітньо відомого видатного вченого, засновника теорії нечіткої логіки та кібернетики Лотфі Заде.

На заході виступили директор Центру, декан обліково-економічного факультету Юрченко Марина Євгеніївна та завідувач кафедри інформаційних систем в економіці Акименко Андрій Миколайович.

Доцент кафедри ІСЕ Шаховніна Наталія Володимирівна у формі презентації розповіла про життя та творчість видатного науковця азербайджансько-українського походження. Були презентовані основні досягнення фундаментальної теорії Лотфі Заде, що складають основу сучасної науки управління та впливають на новітні технології створення  дискретних та цифрових систем.

Захід відвідали студенти першого, другого, третього курсів та магістри 1 курсу, які навчаються за освітньо-професійною програмою Економічна кібернетика обліково-економічного факультету.

Інформацію про захід опубліковано на міжнародних ресурсах

https://azertag.az/xeber/1101719

http://istipress.com/sosial/11-10-2017/dunya-sohretli-azerbaycanli-alim-ukraynada-anildi—foto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *