ua en

Програма Horizon 2020 - найбільша програма Європейського Союзу, спрямована на фінансування досліджень та інноваційних розробок. Її бюджет на 7 років (з 2014 по 2020 рік) становить 80 млрд. євро. Ця програма є фінансовим інструментом, який спрямований на забезпечення конкурентоспроможності Європи в світі.

Спрямована підтримку як досліджень, так і інноваційних розробок програма Horizon 2020 має 3 напрямки: Передова наука, Індустріальне лідерство та Соціальні виклики.

Основними цілями програми є вихід європейської науки на світовий рівень, усунення перешкод до створення інновацій і надання можливість співпраці державним і приватним підприємствам для проведення спільних досліджень і створення інноваційних продуктів.

Програма Horizon 2020 відкрита для кожного. Вона має просту структуру, що дозволяє знизити час, який витрачається на бюрократичні процедури, і надати учасникам можливість сконцентрувати увагу на тому, що дійсно важливо. Цей підхід дозволяє скоротити час на запуск проектів і, відповідно, швидше отримувати результати.

Програма з досліджень та інноваційних розробок Європейського Союзу також передбачає проведення діяльності, спрямованої на подальший розвиток Європейського дослідницького простору. Метою цієї діяльності є руйнування перешкод і створення єдиного ринку знань, досліджень та інновацій.

  1. ВІДКРИТІ КОНКУРСИ ПРОГРАМИ «ГОРИЗОНТ 2020»
  2. РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО УЧАСТІ У ПРОГРАМІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ  «ГОРИЗОНТ 2020»
  3. ПОШУК ПАРТНЕРІВ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОЕКТАХ ПРОГРАМИ «ГОРИЗОНТ 2020»
  4. РЕЄСТРАЦІЯ НА ПОРТАЛІ ДЛЯ УЧАСНИКІВ «ГОРИЗОНТ 2020»
  5. ПРАВОВІ, ФІНАНСОВІ ТА УПРАВЛІНСЬКІ АСПЕКТИ УЧАСТІ В ПРОЕКТАХ ПРОГРАМИ «ГОРИЗОНТ 2020»
  6. РЕКОМЕНДАЦІЇ  З ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА ПРОГРАМОЮ «ГОРИЗОНТ 2020»
  7. Теми конкурсів для суспільних і гуманітарних наук
  8. ТРЕНІНГ «ГОРИЗОНТ 2020. ВІД ІДЕЇ ДО ПРОЕКТНОЇ ЗАЯВКИ»
ОГОЛОШЕННЯ