ua en

У НУ «Чернігівська політехніка» активно працює Центр соціологічних досліджень і соціального аудиту створений на базі кафедри філософії і суспільних наук. В його роботі беруть участь висококваліфіковані співробітники інших структурних підрозділів університету, здобувачі вищої освіти.

Завданнями діяльності Центру є:

  1. розробка та проведення соціологічних досліджень з вивчення економічних, культурних, духовних, політичних, соціальних, етнічних, інноваційних сфер на рівні міста, області, країни;
  2.  участь у науковому житті університету, у грантових проєктах і програмах;
  3. надання платних експертних послуг по збору та аналізу соціальної інформації підприємствам і організаціям регіону та ін.

Центр має в своєму розпорядженні необхідне технічне обладнання та сучасне програмне забезпечення.

За час роботи Центром проведені соціологічні дослідження:

  • «Моніторинг думки населення про суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в Чернігівській області». 2016 р.
  • «Дослідження динаміки думки населення області щодо суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в Чернігівській області протягом 2016-2017 років».  2017 р.
  • «Моніторинг думки чернігівців щодо життєдіяльності місцевої громади та соціально-політичної ситуації в Україні». 2017р.
  • «Соціологічне дослідження громадської думки з актуальних соціально-політичних проблем Чернігівської області». 2019 р.
  • «Чернігів очима чернігівців. Найбільш актуальні місцеві проблеми та оцінка діяльності органів місцевої влади». 2019 р.
ОГОЛОШЕННЯ